Szkoły językowe

Szkoły języków obcych mają to do siebie że czas nauczyciela jest dzielony przez liczbę uczęszczanych na zajęcia kursantów. Stąd wykupiona godzina jest dzielona na kilka osób i otrzymujesz niewielką liczbę minut poświęconą tylko Tobie. Na zajęcia trzeba dojechać i traci się mnóstwo czasu podobnie jak w szkole państwowej.
Jeśli chcesz się skutecznie nauczyć języka obcego, zaopatrz się w skuteczny program do nauki języków na telefon, nie taki w którym będziesz zaznaczał prawidłową odpowiedź która ci się wydaje najodpowiedniejsza, tylko wpisując tłumaczenie wyrazów, ćwicząc rozumienie ze słuchu, a przede wszystkim wypowidając dane słowa do mikrofonu telefonu - program sprawdzi czy twoja wymowa jest poprawna. Nie ma skuteczniejszej metody do opanowania ponad 1500-set najważniejszych słówek występujących najczęściej w podstawowych dziedzinach życia pogrupowanych na 30 kategorii tematycznych.

angielski słówka
https://play.google.com/store/apps/details?id=info.linuxpl.romast.angielski_slowka2


Jeśli jednak chcesz się koniecznie zapisać do szkoły językowej,
poniżej masz przykładowe ceny oraz czas w jakim osiągniesz kolejne poziomy.

dla porównania (nie tylko cenowo) z programem angielski słówka APK na telefon z systemem Android złapiesz bardzo solidne podstawy już w 30 dni regularnie ćwicząc i powtarzając w wygodnym trybie czytania słuchawkowego - bez wysiłku samo wchodzi do głowy.Niemiecki