Angielski na telefon

Większość programów do nauki angielskiego polega na zaznaczaniu prawidłowej odpowiedzi która ci się wydaje najodpowiedniejsza. Niczego w ten sposób się nie nauczysz poza tym że twoja rola ograniczy się do dotykania palcem. Jeszcze nikt się taką metodą niczego nie nauczył. Szybciej zapomnisz to co zaznaczyłeś niż zapadnie ci to w pamięci.

Program do nauki słówek angielski słówka wydania romast zawiera 4 tryby nauki słówek: czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie.

I to głównie dzięki rozumieniu ze słuchu oraz wypowiadaniu przez Ciebie wyrazów do mikrofonu z odpowiednim akcentem wpoisz sobie znajomość intuicyjnie wypowiadanych słów ze wspomaganiem obrazkowym. Pisanie opanujesz wpisując odpowiedzi tekstem, a czytać się nauczysz widząc literki i lektor ci podpowie każdy wyraz jak wymówić w myślach.

Nie ma skuteczniejszej metody nauki języków jak tym programem.
Mamuśka chodziła przez rok na kurs unijny, powtarzali 2x poziom A2 a na egzaminie i tak podpowiadali bo nikt nie umiał rozwiązać za trudnych dla nich zadań. Kilkuosobowa grupa.
Całą gramatykę z kursu i wszystkie (99%) wyrazy są zawarte w tym programie a nawet więcej.

Chcesz się nauczyć język by wyjechać do pracy za granicę? Ten program jest do tego idealny. Nie zastanawiaj się tylko zamawiaj i już po miesiącu ciesz się znacznie lepszymi znajomościami językowymi umożliwiającymi ci samodzielne wypowiadanie się i rozumienie ciebie przez obcokrajowca dzięki doskonałemu akcentowi który nabędziesz.

Niemiecki